Financování

FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ

S financováním projektů máme rozsáhle zkušenosti od první akvizice až po financování provozu a údržby již postaveného solárního parku. Jsme schopni zajistit i refinancování projektu za nejlepších možných tržních podmínek v kterékoliv zemi působnosti, a zajistit tím dlouhodobou a stabilní výnosnost realizovaného projektu. 

Projekty financujeme z vlastních zdrojů nebo ve spolupráci s investory z České republiky či ze zemí, ve kterých je projekt realizován. Vydáváme veřejnou emisi dluhopisů na chilské projekty.

Financování

Nabízíme bezpečné financování a refinancování projektů za nejlepších tržních podmínek v kterékoliv zemi působnosti. Projekty financujeme z vlastních zdrojů či ve spolupráci s investory z České republiky nebo ze zemí, ve kterých je projekt realizován. Kvalitní financování zajistí dlouhodobou a stabilní výnosnost projektu.

Akvizice

Zajišťujeme akviziční financování projektů formou dlouhodobých investiční úvěrů, v případě, že není dostatek vlastních prostředků financovat kupní cenu projektu v plné výši z vlastních zdrojů. Nabízíme zkušenosti s akvizicí projektů v zahraničí a nastavení jejich financování způsobem, které umožní snížení potřeby vlastních zdrojů a zajistí nákladovou i daňovou optimalizaci.

Dluhopisy

Investujte do úspěšných energetických projektů s pevným výnosem 6,2 % p.a. Emise dluhopisů SOLEK 6,2/2022 je určená na financování projektů fotovoltaických elektráren v Chile. Plánujeme zde realizovat solární parky o celkovém instalovaném výkonu více než 60 MWp.

Neveřejné dluhopisy

Podrobné informace o emisních podmínkách pro majitele dluhopisů z neveřejné emise, jsou přístupné pouze pod heslem, který každý majitel dluhopisu obdržel.