Investice do fotovoltaiky

Investice do fotovoltaiky

Globální trh obnovitelných zdrojů energie má v sobě obrovský investiční potenciál. Slunce vyjde každý den, proto mají investoři v oblasti fotovoltaických elektráren zaručený příjem, který lze plánovat s tolerancí +/- 15 %.

Při realizaci investic vycházíme z konkrétních zkušeností a investorům garantujeme spolehlivé, rychlé a efektivní řešení bez případných rizik. Máme za sebou úspěšnou realizací více než desítky projektů po celém světě. Naší konkurenční výhodou je praktická zkušenost nejen s plánováním, ale i s výstavbou, provozem, správou aktiv a refinancováním zejména projektů fotovoltaických elektráren.Dluhopisy

Investujte do úspěšných energetických projektů s pevným výnosem 6,2 % p.a. Emise dluhopisů SOLEK 6,2/2022 je určená na financování projektů fotovoltaických elektráren v Chile. Plánujeme zde realizovat solární parky o celkovém instalovaném výkonu více než 60 MWp.

Neveřejné dluhopisy

Podrobné informace o emisních podmínkách pro majitele dluhopisů z neveřejné emise, jsou přístupné pouze pod heslem, který každý majitel dluhopisu obdržel.